Resultat herreklassen

Gruppe A:

La Cosa Nostra - Glade Guttar 10 3-2
AC Kings - Krympegasskollektivet 1-11
La Cosa Nostra - AC Kings 8-0
Glade Guttar 10 - Krympegasskollektivet 5-4
La Cosa Nostra - Krympegasskollektivet 5-2
AC Kings - Glade Guttar 10 1-2

Tabell:
La Cosa Nostra, 9 poeng
Glade Guttar 10, 6 poeng
Krympegasskollektivet, 3 poeng
AC Kings, 0 poeng

Gruppe B:

Reina - Dei som vann i fjor 4-4
Tapt finale før? - The Invictus 0-3
Reina - Tapt finale før? 3-2
Dei som vann i fjor - The Invictus 1-4
Reina - The Invictus 2-1
Tapt finale før? - Dei som vann i fjor 3-2

Tabell:
Reina, 7 poeng
The Invictus, 6 poeng
Tapt finale før?, 3 poeng
Dei som vann i fjor, 1 poeng

Gruppe C:

Slå å gå - Eit brukbart lag 1-5
Steik kor go vi e - Kræda e færdi jåtta 0-1
Holemix - Slå å gå 0-1
Steik kor go vi e - Eit brukbart lag 0-7
Holemix - Kræda e færdi jåtta 5-0
Steik kor go vi e - Slå å gå 1-1
Holemix - Steik kor go vi e 8-2
Kræda e færdi jåtta - Eit brukbart lag 1-4
Slå å gå - Kræda e færdi jåtta 1-2
Holemix - Eit brukbart lag 1-1

Tabell:
Eit brulbart lag, 10 poeng
Holemix, 7 poeng
Kræda, 6 poeng
Slå å gå, 4 poeng (vidare som beste firar)
Steik kor go vi e, 1 poeng

Gruppe D:

Bizim Takim - Eiliv og Gutta 1-1
^^ - Random Select 3-1
T. kRiise - Bizim Takim 2-2
Eiliv og gutta - ^^ 0-0
Random Select - T. kRiise 5-5
^^ - Bizim Takim 0-5
T. kRiise - Eiliv og Gutta 2-0
T. kRiise - ^^ 4-2
Eiliv og gutta - Random Select 3-0
Random Select - Bizim Takim 2-4

Tabell:
Bizim Takim, 8 poeng
T. kRiise, 8 poeng
Eiliv og Gutta, 5 poeng
^^, 4 poeng
Random Select, 1 poeng

Gruppe E:

Attrus - Null Stress 4-2
;) - Tam IL 3-2
Attrus - ;) 0-4
Null Stress - Tam IL 3-5
Attrus - Tam IL 5-1
;) - Null Stress 4-2

Tabell:
;), 9 poeng
Attrus, 6 poeng
Tam IL, 3 poeng
Null Stress, 0 poeng

1/8-finalar:
1. La Cosa Nostra - Kræda e færdi jåtta 4-0
2. Reina - Slå å gå 5-1
3. Tapt finale før? - Eit brukbart lag 2-1
4. Bizim Takim - Krympegasskollektivet 3-4
5. ;) - Eiliv og gutta 4-0
6. Glade Guttar 10 - Tam IL 1-3
7. The Invictus - T. kRiise 2-1
8. Holemix - Attrus 3-5

Kvartfinalar:

1. La Cosa Nostra - Tapt finale før? 4-2
2. Reina - Krympegasskollektivet 4-5
3. ;) - The Invictus 4-3
4. Tam IL - Attrus 1-2

Semifinalar menn:
1. La Cosa Nostra - Krympegasskollektivet 7-2
2. ;) - Attrus 6-3

Finale:

La Cosa Nostra vs ;) 4-1

Resultat dameklassen

Gruppespel:

Fast Inventar - Matprat.no 2-1
Julejentene - Alle skal få 1-6
Fast Inventar - Julejentene 1-2
Matprat.no - Alle skal få 1-3
Alle skal få - Fst Inventar 5-1
Matprat.no - Julejentene 4-2

Finale:

Matprat.no - Alle skal få 2-5

Resultat ungdomsklassen

Gruppe A:

Gamers - Gutta fra Vik 7-1
Gamers - Papp og Papir 5-2
Gutta fra Vik - Papp og Papir 3-4

Gruppe B:

Goalgetters - No skal mot spele mot 4-1
Goalgetters - Tyggis 17-0
No skal mot spele mot - Tyggis 7-0

Semifinalar:

Gamers - No skal mot spele mot 4-0
Goalgetters - Papp og papir 5-0

Finale:

Goalgetters - Gamers 0-2

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar