Målscorarar 2012

16

Morten Opsahl Moldskred (Inceptionistas)

15

Vegard Heltne (Familieselskap)

13

Martha Helvig (Carro e?)

12

Fredrik Aursnes (Familieselskap)

12

Ragnhild Ertesvåg (Las Locas)

11

Ivar André Aadland («Alegria do Povo»)

9

Johannes Sundgot (FC Allstars)

8

Peter Hareide (Verdilause menn)

7

Espen Standal (Deadwood)

7

Georg Aursnes (Familieselskap)

6

Thor K. Eide («Alegria do Povo»)

6

Robin "Bob" Indreflø (Dr. Snipsøyr)

6

Daniel Sandvik (Bra cup)

6

Bam Hide (FC Allstars)

6

Emil Grimstad Isaksen (FC Allstars)

6

Daniel Skare Haanes (Max uflaks)

5

Svenn-Erik Holstad Warholm (Holemix)

5

Ola Kalvø Vattøy (Sacra Corona Unita)

5

Henrik Roppen (Ho stoppakje å dryppe)

5

Leni Kaurin (Dei som vinne banketten)

5

Kristin Marø (Bon Millesime)

4

Ruben-Kenneth Brandal (Rett å slett Dyr)

4

Kim-Tore Husøy (Hus)

4

Mathias Holstad Grimstad (Holemix)

4

Steffen Uldbæk (Deadwood)

4

Havtor Skeide (Deadwood)

4

Marius Rise (Inceptionistas)

4

Kjetil Steinsvik Paulsen (Sacra Corona Unita)

4

Eirik Heltne (Familieselskap)

4

Audun Scheide (Ho stoppakje å dryppe)

4

Antoni Gardshol (Ho stoppakje å dryppe)

4

Bjørnar Sunde Gjerde (Ho stoppakje å dryppe)

4

Emil Mork (Victorious Secret)

4

Andreas Nilsen (Victorious Secret)

4

Thea Vattøy Kristensen (Las Locas)

4

Per Ståle Nykrem (Bra cup)

3

Ørjan Engen Grimstad (Rett å slett Dyr)

3

Christer Adrian Mork (Rett å slett Dyr)

3

Christian Perdomo Mork (Rett å slett Dyr)

3

Honar Alipoor (Alipoor & Khawari Football Academy)

3

Martin Haanes (Kim Jong-IL)

3

Kristoffer Hasfjord (Bandidos)

3

Henrik Grimstad (Kim Jong-IL)

3

Benjamin Reite (Dr. Snipsøyr)

3

Roy Inge Brandal (Bra cup)

3

Einar Orten Trovåg (Sacra Corona Unita)

3

Iver Vattøy (Victorious Secret)

3

Martin Ove Roseth (Superstars FC)

3

Ole Kristian Høydal (Superstars FC)

3

Sander Haddal (Max uflaks)

3

Lone Sofie Bigset Gjerde (Smårips)

3

Mari Vikanes (Carro e?)

3

Andrea Sævik (Carro e?)

3

Tonje Frøystad Garvik (Dei som vinne banketten)

3

Annika Lisa Brandal (Las Locas)

3

Sander Flote Rotevatn (Superstars FC)

2

Thomas Lid Kleppe (Rett å slett Dyr)

2

Khalil Abouzari (Alipoor & Khawari Football Academy)

2

Torgeir Skeide (StressLess)

2

Ulrik Wingsternes (Barbarians)

2

Emil Vaalas Viddal (StressLess)

2

Jørund Widnes Johansen (Kim Jong-IL)

2

Lars Roar Holstad (Holemix)

2

Hallvar Holstad Møller (Holemix)

2

Joar Holstad Møller (Holemix)

2

Sondre Åkervik (Kim Jong-IL)

2

Øyvind Hagen (Bandidos)

2

Odd Sverre Urke (Hoftun IL)

2

Eirik Kristiansen (Bandidos)

2

Lars Mork (Where's Fredrik?)

2

Espen Beiermann (Bra cup)

2

Tore Johan Ytre-Hauge (Bra cup)

2

Are Olav Riise (Inceptionistas)

2

Aslak Vikebakk (Tam IL)

2

Ole Magnus Melchior (Tam IL)

2

Joe Kijjarak (Norsk + Venthan)

2

Audun Orten Trovåg (Sacra Corona Unita)

2

Håkon Orten Trovåg (Sacra Corona Unita)

2

Jan Kristian Korsnes (Ho stoppakje å dryppe)

2

Sveinar Øvrelid (Torstein og Co.)

2

Isak André Kristoffersen (Katastrofe)

2

Håvard Øvrelid (Katastrofe)

2

Isak Skare Haanes (Max uflaks)

2

Anna Haddal (Goldplay)

2

Lisa Marie wods (Dei som vinne banketten)

2

Janita Røyset (Bad to the bone)

2

Astrid Andersen (No Mercy)

2

Anna Djupvik (No Mercy)

2

Nikolay Sundgot (Rett å slett Dyr)

2

Trond Haugland («Alegria do Povo»)

2

Camilla Ervik (Carro e?)

1

Joachim Martin Moldskred (Hus)

1

Preben Nedrelid (Rett å slett Dyr)

1

Gunnar Johann Ringstad (Hus)

1

Ola Marius Grønmyr Rise (Hus)

1

Ali Khawari (Alipoor & Khawari Football Academy)

1

Christian Åsmo (Krædene)

1

Aleksander Holstad (Bizim Takim)

1

Sturla Pilskog («Alegria do Povo»)

1

Are Pilskog («Alegria do Povo»)

1

Kurt Haddal (Bizim Takim)

1

Tore Bjørge Mjønes (Kim Jong-IL)

1

Arthur Bakke Garnes (Hoftun IL)

1

Runar Stranden (Bandidos)

1

Peter Paus (Deadwood)

1

Mikal "Mix" Haanes (Where's Fredrik?)

2 (RETTA)

Erling Kirkenes (Where's Fredrik?)

1

Gunnar Nordli (Verdilause menn)

1

Harald Åsland Riise (Inceptionistas)

1

Stian Brandal (Norsk + Venthan)

1

Steinar Egset Nupen (Bra cup)

1

Bernt Åge Ulstein (Inceptionistas)

1

Kenneth Moldskred (Inceptionistas)

1

Venthan Ketheeswaran (Norsk + Venthan)

1

Eirik Riise (Norsk + Venthan)

1

Lars Andreas Dahlen Folkestad (Sacra Corona Unita)

1

Georg Eikrem Olsen (Sacra Corona Unita)

1

Alexander Nevstad (Sacra Corona Unita)

1

Asgeir Aursnes (Familieselskap)

1

Fredrik Sundal (Torstein og Co.)

1

Emil Hareide (Torstein og Co.)

1

Torstein Holstad Sivertsen (Torstein og Co.)

1

Magnus Fiskerstrand (Victorious Secret)

1

Supi Ramachandran (Katastrofe)

1

Nikolai Hatløy (Katastrofe)

1

Thinusan Jogaraya (Victorious Secret)

1

Sondre Hjorthaug (Superstars FC)

1

Håkon Brautaset (Max uflaks)

1

Sivert Pieroth (Max uflaks)

1

Astrid Oline Roppen (Goldplay)

1

Martine Leine Rafteseth (Smårips)

1

Frida Hareide (Goldplay)

1

Marie Nygjerde Ulstein (The Losers)

1

Runa Mork Røyset (Smårips)

1

Rikke Hatlø Amundsen (The Losers)

1

Thea Solvåg (Oldest but with no brains)

1

Marthe Solvåg (Oldest but with no brains)

1

Ingrid Emilie Pilskog (Dei som vinne banketten)

1

Trude Håkonsholm (Carro e?)

1

Marita Myrvågnes (Einar! VI kan å sentre)

1

Sara Lande Rise (Einar! VI kan å sentre)

1

Cecilie Skeide (Bon Millesime)

1

Katrine Holstad (Kleppe og Co.)

1

Siri Holm Sundgot (Bon Millesime)

1

Kristine Husøy (No Mercy)

1

Thea Moe Larsen (Kleppe og Co.)

1

Marthe Madsen (Las Locas)

1

Patrick Undli (Dr. Snipsøyr)

1

Eiliv-Tore Howlid (Holemix)

1

Robin Olsen (Dr. Snipsøyr)

1

Svein Inge Nesset (Hus)

1

Geir Holm Sundgot (Familieselskap)

1

Ludvig Rasmussen (Bandidos)

1

Martin Breivik (Bandidos)

1

Jim A. Johansen (Deadwood)

1

Henriette Banne (No Mercy)

1

Andrea Rødseth (Las Locas)

1

Kenneth Buvik («Alegria do Povo»)

1

Mathias Kolås (Superstars FC)

1

Lars Erik Telseth (Superstars FC)

 

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar