PÅMELDTE HERRELAG

LAG NR. LAGNAMN SPELARAR KONTAKTPERSON

 

1. Kvil dej

Nikolai Røyset      Øyvind Hagen      Tomas Østrem      FranjoTepuric        Martinus Bakken    Joachim Røyset    Georg Rise Gaasø  Fredrik Muren        Kevin Hestholm

 Nikolai Røyset

 

2. Kvælartak

Venthan Keetheswaran          Nils-Erik Engen      Martin Breivik        Sveinung Tilseth      Isak Haanes            Stig Andor Engen    Ole Monrad Alme    Audun Øvrelid        Amund K. Rasmussen

Audun Ørelid

 

3. Sei du det?

Kristoffer Sætrenes  Ole Andre Ringstad  Ola Kalvø Vattøy    Lars A.D. Folkestad  Christoffer Rekdal    Christian Mork        Odd-Magne Brandal        

Christian Mork

 

4. Holemix

Magnus Holstad      Hallvar H. Møller      Joar H. Møller        Eilliv-Tore Hovlid      Svenn E. Warholm  Lars Roar Holstad  Henrik Hareide      Mathias G.Holstad  Simon G.Holstad    Tor Henning H. Sigbjørnsen

Magnus Holstad

   

5. Hæ? Ka du sa? Emil Hareide          Arthur Hareide        Leonard Roos        Christoffer Kværner  Thanusan Tharumalingam        Sander Karlsen      Sanjey Surendiran Emil Hareide

 

6. Lættpils

Crister A. Mork      Preben Nedrelid      Daniel Reite            Ruben-K. Brandal   Ørjan E. Grimstad  Nikolay Sundgot    Benjamin Slettebakk            Antoni Garshol

Ruben-Kenneth Brandal

7. HUS

Stian Myrene          Joachim Moldskred  Svein Inge Nesset  Kim-Tore Husøy      Andreas Rise          Gunnar Ringstad    Kjell R. Skarshaug    Bjørn V. Bjåstad    John A. Bjåstad      Ole Marius Rise                     

Kim-Tore Husøy

8. Slav Håvard K. Bjåstad  Aleksander Rekdal  Ben Bunto            Sivert Pieroth        Bam                      Gustav Bjørlykke    Fredrik Andresen    Håvard Øvrelid   Håvard K. Bjåstad

 

9. Sygjing Kristian B. Blaalid  Elias Martin Flø      Joakim Ulstein        Nathaniel Brekke    Håvard M. Breivik    Sander Kanestrøm  William V. Bigset      Even Bjåstad          Andreas Rise  Nathaniel Brekke

10. Krædene Karl Johan Fjelle    Ørjan Yri                Kim Lillebø              Frank R. Moldskred  Robert Flø              Stian Garnes          Peter A. Brandal      Peter Paus                Frank R. Moldskred

  

11. 6 Kvite å 2 Vårrulla Filip A. Varhaug      August J. Brandal    Sebastian Gjerde    Kim-Andre L. Alvestad                Svenning Veiseth    Marhias H. Riise      Alfred Gjelseth      Ruben B. Storøy   Kim-Andre Alvestad

12. Biancocelesti Aksel Bakken          Ådne Andersen      Kjetil Knotten        Mikal Haanes          Martin Longva        Vagn Scheide Mork  Olav H. Vikebakk    Henrik Grimstad    Georg Aursnes        Fredrik Aursnes   Fredrik Aursnes

13. Les Fauves Benjamin Reite        George E. Olsen      Robin J. Indreflø      Rikard J. Osnes      Emil Viddal              Jørund Johansen      Bjørn Vikanes          Martin Haanes      Torgeir Skeide        Torgeir Skeide

14. Overtid + tillegg Andreas E. Fure      Olav Hofseth          Tore Mjønes            Daniel Haanes        Markus Kristiansen  Ludivg Rasmussen  Hazhir Alipoor         Olav A. H. Ulstein

15. o2-Snapparane Torstein Sivertsen  Ole A. Kragseth      Jan K. Korsnes        Stian Brandal        Ulrich Kurseth        Hiwa Alipoor          Anders E. Brandal     Torstein H. Sivertsen 

16. Polish Team Adam Mlodzinski    Grzegorz Janiak    Rafal Zientara      Krzysztof  Balawender        Jakub Mlodzinski    Dawid          Adam Mlodzinski

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar