Målscorarar 2011

 

   Martha Helvig (Carro e?)

16

 

   Caroline Overvåg (Carro e?)

13

 

   Gunnar Johann Ringstad (Hus)

13

 

   Åslaug Helvig (Las Locas)

10

 

   Nils-Erik Engen (FC Allstars)

9

 

   Per Ståle Nykrem (Drammensveien 39)

9

 

   Ola Marius Grønmyr Rise (Hus)

9

 

   Martin Mork Breivik (FC Allstars)

8

 

   Ragnhild Ertesvåg (Las Locas)

8

 

   Joar Holstad Møller (Holemix (menn))

8

 

   Camilla Ervik (Carro e?)

7

 

   Christian Mork (Tunnelkameratane)

7

 

   Andre Skotheim (;))

7

 

   Stig Andor Engen (Holemix (menn))

6

 

   Isak Skare Haanes (Ninja Turtles)

6

 

   Peter Dougal Hareide (Craggy Island All-Priests Over-75s Five-A-Side...)

6

 

   Lars Roar Holstad (Holemix (menn))

6

 

   Thea Vattøy Kristensen (Las Locas)

6

 

   Håvard Strand (FC Allstars)

6

 

   Tommy Tusj Torsvik (Drammensveien 39)

6

 

   Mari Vikanes (Carro e?)

6

 

   Espen Beiermann (Drammensveien 39)

5

 

   Andreas Helvig ('Ndrangheta)

5

 

   Hallvar Holstad Møller (Holemix (menn))

5

 

   Kjetil Steinsvik Paulsen ('Ndrangheta)

5

 

   Kjell Roger Skarshaug (Hus)

5

 

   Ivar André Aadland (Tunnelkameratane)

4

 

   Hiwa Alipoor (Jawanan)

4

 

   Ruben-Kenneth Brandal (Murhusfest)

4

 

   Stig Haugland (Drammensveien 39)

4

 

   Vegard Heltne (Stressa)

4

 

   Ole Kristian Høydal (The Reds)

4

 

   Robin Jackson Indreflø (Dr. Snipsøyr & The Funky Bunch)

4

 

   Svein Inge Nesset (Hus)

4

 

   Sara Lande Rise (Oss slo Vartdal)

4

 

   Jon Åge Røyset (Nisseballetten)

4

 

   Thanussan Tharumalingam (FC Allstars)

4

 

   Odd Sverre Urke (Holemix (menn))

4

 

   Aslak Vikebakk (BV's Tam IL)

4

 

   Silje Urke Antonsen (Dei so e me for å vinne banketten)

3

 

   Odd Magne Brandal (Nisseballetten)

3

 

   Ørjan Engen Grimstad (Murhusfest)

3

 

   Øyvind Hagen (Sjukhejto)

3

 

   Trond Haugland (Tunnelkameratane)

3

 

   Bendik Holstad (Holemix (menn))

3

 

   Alexander Podd Indreflø (Where's Waldo?)

3

 

   Kristin Marø (I siste liten!)

3

 

   Joachim M. Moldskred (Hus)

3

 

   Georg Eikrem Olsen (Dr. Snipsøyr & The Funky Bunch)

3

 

   Sturla Pilskog (Tunnelkameratane)

3

 

   Tony André Øvrelid Rasmussen (Ho dryppe enda)

3

 

   Andreas Rekdal (Tunnelkameratane)

3

 

   Bendik Rise (Ninja Turtles)

3

 

   Marius Rise (;))

3

 

   Daniel Sandvik (Drammensveien 39)

3

 

   Audun Scheide (Ho dryppe enda)

3

 

   Cecilie Skeide (I siste liten!)

3

 

   Havtor H. Skeide (Deadwood)

3

 

   Nikolay Sundgot (Murhusfest)

3

 

   Steffen Sjåstad Uldbæk (Deadwood)

3

 

   Ola K. Vattøy (Sjukhejto)

3

 

   Svenn-Erik Holstad Warholm (Holemix (menn))

3

 

   Magne Kjell Wingsternes (Nisseballetten)

3

 

   Astrid Andersen (Frustrerte fruer)

2

 

   Ådne Andersen (Where's Waldo?)

2

 

   Fredrik Aursnes (Where's Waldo?)

2

 

   Henrik Bolstad Banne ('Ndrangheta)

2

 

   Roy Inge Brandal (Drammensveien 39)

2

 

   Oda Djupvik (Holemix (damer))

2

 

   Lars Andreas Folkestad ('Ndrangheta)

2

 

   Daniel Skare Haanes (Ninja Turtles)

2

 

   Mikal Haanes (Where's Waldo?)

2

 

   Kurt Haddal (Bizim Takim)

2

 

   Chetnarong Haugen (FC Allstars)

2

 

   Sondre Hjorthaug (The Reds)

2

 

   Pål Hofset Skeide (Lekent)

2

 

   Arild Hånes (Stressa)

2

 

   Sander Kanestrøm (Ninja Turtles)

2

 

   Thea Moe Larsen (Frustrerte fruer)

2

 

   Lasse Leirstad (Stressa)

2

 

   Christer Adrian Mork (Murhusfest)

2

 

   Fredrik Muren (Murhusfest)

2

 

   André Egset Nupen (Drammensveien 39)

2

 

   Steinar Egset Nupen (Drammensveien 39)

2

 

   Kasi Paramasamy (Black Tigers)

2

 

   Are Pilskog (Tunnelkameratane)

2

 

   Benjamin Reite (Dr. Snipsøyr & The Funky Bunch)

2

 

   Sander Flote Rotevatn (The Reds)

2

 

   Victoria Brandal Røren (I siste liten!)

2

 

   Nikolai Røyset (Stressa)

2

 

   Benjamin Slettebakk (Murhusfest)

2

 

   Magnus Giske Snipsøyr (Dr. Snipsøyr & The Funky Bunch)

2

 

   Preben Sætre (Tunnelkameratane)

2

 

   Olaug Orten Trovåg (Frustrerte fruer)

2

 

   Tore Johan Ytre-Hauge (Drammensveien 39)

2

 

   Ronald Romeo Sensini Øvrelid (Craggy Island All-Priests Over-75s Five-A-Side...)

2

 

   Fredrik Abrahamsen (Dalsbergstien Penguins)

1

 

   Honar Alipoor (Jawanan)

1

 

   Martinus Almli (Fotball Kids)

1

 

   Magnus Angelshaug (BV's Tam IL)

1

 

   Georg Aursnes (Tunnelkameratane)

1

 

   Emrah Aydin (Bizim Takim)

1

 

   Annika Lisa Brandal (Las Locas)

1

 

   Robert "Bobo" Breivik (;))

1

 

   Ingeborg Ellingsund (Dei so e me for å vinne banketten)

1

 

   Bendik Elvanes (Lekent)

1

 

   Robert Flø (Krædene)

1

 

   Andreas Fure (Ho dryppe enda)

1

 

   Hans-Jørgen Garshol (Møjkets Hejjej)

1

 

   Tonje Frøystad Garvik (Dei so e me for å vinne banketten)

1

 

   Anders Gaustad ('Ndrangheta)

1

 

   Martin Haanes (Dalsbergstien Penguins)

1

 

   Per Haddal (Bizim Takim)

1

 

   Arthur Hareide jr. (FC Kurwaompalumpa)

1

 

   Nikolai Hatløy (raza mixta)

1

 

   Katrine Holstad (Frustrerte fruer)

1

 

   Kim-Tore Husøy (Hus)

1

 

   Johan Høydal (The Reds)

1

 

   Anders Jensen (FC Kurwaompalumpa)

1

 

   Jørund Johansen (Dalsbergstien Penguins)

1

 

   Rune Husø Johansen (;))

1

 

   Ali Khawari (Jawanan)

1

 

   Kjetil Johann Knotten (Where's Waldo?)

1

 

   Oda Knutsen (I siste liten!)

1

 

   Eirik Kristiansen (FC Allstars)

1

 

   Arild Liaset (Sjukhejto)

1

 

   Vegard Moltubakk (Dalsbergstien Penguins)

1

 

   Emil Mork (Møjkets Hejjej)

1

 

   Øystein Vik Myklebust (Deadwood)

1

 

   Stian Berge Myrene (Hus)

1

 

   Robert Pilskog (Nisseballetten)

1

 

   Kirthi Ramachandran (Black Tigers)

1

 

   Vetle J. Rasmussen (raza mixta)

1

 

   Daniel Reite (Murhusfest)

1

 

   Andreas Rise (raza mixta)

1

 

   Henrik Roppen (Ho dryppe enda)

1

 

   Andrea Storøy Rødseth (Las Locas)

1

 

   Per ivar røren (BV's Tam IL)

1

 

   Janita Røyset (Oss slo Vartdal)

1

 

   Joachim Rodriquez Røyset (Sjukhejto)

1

 

   Kevin Seljeseth (Dr. Snipsøyr & The Funky Bunch)

1

 

   Marius Slettebakk (Dr. Snipsøyr & The Funky Bunch)

1

 

   Stian André Slotterøy (;))

1

 

   Mari Sundgot (I siste liten!)

1

 

   Vegard Sundgot (Nisseballetten)

1

 

   Eirik Berge Sæter (Ninja Turtles)

1

 

   Ahilen Thuraisingam (Black Tigers)

1

 

   Einar Orten Trovåg ('Ndrangheta)

1

 

   Håkon Orten Trovåg ('Ndrangheta)

1

 

   Patrick Skeide Undli (Dr. Snipsøyr & The Funky Bunch)

1

 

   Sujanthan Visagesan (Bizim Takim)

1

 

   Ulrik Wingsternes (Nisseballetten)

1

 

   Christian Åsmo (Krædene)

1

 

   Anders Hjelle Øiestad (Fjern Den Pilsen)

1

 

 

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar