Påmelde herrelag

Lagnamn

Spelarar

Kontaktperson/oppmann

1

Slå å gå Kevin Hestholm, Joachim Røyset, Martinus Røyset Bakken, Georg Gaasø, Arild Liaset, Antoni Gardshol, Anders Oksavik.
Georg Gaasø

2

La Cosa Nostra Sebastian Grüner, Carsten Grüner, Åge Møgster, Henrik Bolstad Banne, Einar Orten Trovåg, Audun Orten Trovåg, Torgeir Skeide, Kjetil Steinsvik Paulsen, Anders Gaustad, Andreas Helvig.
Audun Orten Trovåg

3

Attrus Christer Adrian Mork, Daniel Reite, Preben Nedrelid, Benjamin Slettebakk, Fredrik Muren, Oskar Hammer Gunnarstein, Nikolay Sundgot, Preben Sætre.
Daniel Reite

4

Glade Gutar`10 Ingar Richardsen Liaset, Bjarne Snipsøyr, Bjørn Vikanes, Jørund Johansen, Nils Kristian Pilskog, Martin Haanes, Daniel Jøsok Kvalsvik, Alexander Jackson Indreflø.
Ingar Richardsen Liaset

5

;-) Martin Løset, Jon Arne Gardshol Haram, Steinar Egset Nupen, Tommy Pettersson Torsvik, Robert André Breivik, Stig Haugland, Arthur Bakke Garnes, Morten Moldskred, Rune Husø Johansen, Stian André Slotterøy.
Steinar Egset Nupen

6

Eiliv og gutta Vagn Scheide Mork, Klaus Stian Krumsvik Moldskred, Karl Eirik Frøysa Hansen, Marius Rise, Alfred Varhaug, Cato Hansrud, Trond Haugland, Sturla Pilskog, Eiliv-Tore Howlid, Ulf Hansrud.
Vagn Scheide Mork

7

Kræda e færdi jåtta Karl Johan Fjelle, Robert Flø, Håkon Elias Frøysa Hansen, Kim Lillebø, Frank Robert "Kræda" Moldskred, Audun Pilskog, Christian Aasmo, Ørjan Yri, Tor Arne Langnes, Roy André Øvrelid. Robert Flø

8

The Invictus Marius Slettebakk, Erdal Aydin, Ronny Jørgensen, Simen Rasmussen, Jon Erik Ertesvåg, Ole Magnus Melchior, Patrick Undli, Benjamin Reite
Marius Slettebakk

9

Dei som vann i fjor! Kim-Tore Husøy, André Egset Nupen, Roy Inge Brandal, Roger Johansen, Per Ståle Nykrem, Preben Alexander Lillenes Hestad, Harald Åsland Riise, Geir Televik, Sondre Åkervik. André Egset Nupen

10

Tam IL Stian Berge Myrene, Gunnar Johanan Ringstad, Bjørn Vegard Bjåstad, Arne Gunnar Nesset, Andreas Hafsfjord Rise, Stian Garnes, Erlend Arnfinn Havåg, Anders Eidsvik.
Bjørn Vegard Bjåstad

11

Tapt finale før? Kim René Vågeskar, Ola Marius Rise, Kjell Roger Skarshaug, Joachim Moldskred, Bendik Holstad, Magnus Angelshaug, Svein Inge Nesset, Robin Jackson Indreflø. Ola Marius Rise

12

AC Kings
Venthan, Kasi, Kirti, Kajan Anton, Akilan, Presh Venthan

13

Krympegasskollektivet Arthur Hjørungdal, Ronald Øvrelid, Vegard Øvrelid, Gunnar Stein Rensenbrink Hareide, Petter Johann Kjersem Hareide, Robin Halsebakk, Gunnar Nordli, Joachim Fiksdal. Vegard Øvrelid

14

Holemix Stig Andor Engen, Tommy Walaunet, Bård Grimstad, Magnus Holstad, Odd Sverre Urke, Svenn Erik Warholm, Joar Møller, Hallvar Møller, Lars Roar Holstad, Even Hansrud. Hallvar Møller

15

Random Select Tore Rantapelkonen, Brian Kragseth, Tony Rasmussen, Alexander Riise, Magne-Kjell Wingsternes, Georg Olsen, Naim Ameti, Rami Abdalla, Daniel Hatløy.
Tore Rantapelkonen

16

Null Stress Nikolai Røyset, Lasse Leirstad, Thomas Østrem, Arild Hånes, Magne Møgster Nikolai Røyset

17

^^ Daniel Moldskred Strand, Anders Vik, Markus Skeide, Henrik Roppen, Martinus Warholm, Frikk Fernando Denilson Holstad, Jan Kristian Korsnes Henrik Roppen

18

Reina Ruben-Kenneth Brandal, Peter Paus, Espen Beiermann, Aslak Vikebakk, Roger Hauknes, Marius Mathia Hareide, Olav Haug Vikebakk, Thomas Hareide, Fredrik Bøe, Magnus Maggen Runde, Knut Arve Nærø.
Espen Beiermann

19

T. kRiise Øystein Vik Myklebust, Johs Riise, Kenneth Moldskred, Bernt Aage Ulstein, André Skotheim, Roar Riise, Mads André Værnes, Tore Johan Ytre-Hauge
André Skotheim

20

Eit brukbart lag Ivar André Aadland, Are Pilskog, Sturla Pilskog, Bjørn Åge Storegjerde, Thor K. Eide Ivar André Aadland

21

Bizim Takim Emrah Aydin, Murat Aydin, Kurt Haddal, Sujan, Ole Markus Pilskog, Vidar Pilskog Murat Aydin

22

Steik kor go vi e Svenn Aslak Veiseth, Anders Lillebø, Ole Kristian Øvrelid, Robert Ribba Takseth, Vebjørn Mork, Vebjørn Kvalvik, Odd Magne Brandal Robert Ribba Takseth

23

24

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar