Påmelde herrelag 2015. Sist oppdatert 14.12 klokka 15.20.

 Lagnummer

Lagnamn 

Spelarar 

Kontaktperson 

1

 Slorpestaurane

 Christer Adrian Mork, Ruben-Kenneth Brandal, Ørjan Engen Grimstad, Benjamin Slettebakk, Ole Monrad Alme, Richard Valde, Nikolay Sundgot, Daniel Reite, Preben Nedrelid, Martinus Warholm.

Christer Adrian Mork

2

 Arrangørlaget

Tommy Petterson Torsvik, Arthur Bakke Garnes, Robert Breivik, Kristian Angelsen, Steinar Egset Nupen, André Egset Nupen, Espen Beiermann, Per Ståle Nykrem, Stig Haugland, Ethan Horwath

 Tommy Petterson Torsvik

3

Bizim Takim

Emrah Aydin, Erik Hasund, Sujan Visagesan, Kurt Haddal, Vidar Pilskog, Kajan Anton, Thor André Barstad Gulbrandsen, Jonas Pilskog Pedersen. 

 Kurt Haddal

4

 Miro og Co.

 Sivert Pieroth, Amund Kleven Rasmussen, Thanusan Tharumalingam, Honar "Miro" Alipoor, Omed Alipoor, Iver Vattøy, Håvard Knudsen Bjåstad, Kristoffer Hasfjord, Hazhir Alipoor

 Hazhir Alipoor

 5

Oveide 

 Peter Hareide, Ronald Øvrelid, Vagn Scheide Mork, Hauk Hareide Killi, Gunnar Nordli, Hiwa Alipoor, Thor-Ove Brekke, Andreas Øvrelid, Vegar Øvrelid

 Peter Hareide

6

 HUS

 Stian Berge Myrene, Joachim Moldskred, Andreas Rise, Bjørn Vegard Bjåstad, Gunnar Johann Ringstad, John André Bjåstad, Svein Inge Nesset, Kim-Tore Husøy, Kjell Roger Skarshaug, Ola Marius Grønmyr Rise

 Stian Berge Myrene

7

 Inho's 

 Eirik "Inho" Heltne, Espen "Inho" Standal, Havtor "Inho" Skeide, Lars "Inho" Folkestad, Ola "Inho" Vattøy, Ole "Inho" Melchior, Christian "Inho" Mork

 Christian Mork

 8

Vardy Party

Martin Breivik, Nils-Erik Engen, Andreas Emdal Fure, Antoni Gardshol, Ole André Kragset, Rikard Osnes, Venthan Ketheeswaran, Daniel Haanes, Ben Bunto, Håvard Øvrelid 

 Martin Breivik

 9

RISK 

Vebjørn Skeide, Torgeir Skeide, Einar Magne Skeide, Bendik Rise, Harald H. Rise (C), Jørund Widnes Johansen, Magnus Rise, Andreas Rise, Georg Eikrem Olsen

 Torgeir Skeide

 10

FC Swing swong in 

 Fredrik (Frefa) Abrahamsen, Anders Egge Brandal, Bjarne Snipsøyr, Ingar Richardsen Liaset, Fredrik Andresen, Emil Johannes Dahlen Folkestad, Odd-Magne Brandal

 Fredrik Abrahansen

 11

"Garasjehopp" 

Sjur Gjerde, Aksel Røyset Bakken, Marton Muren, Mikal Haanes, Lars Mork, Kjetil Knotten, Fredrik Aursnes, Martin Nikolai Longva, Markus Hatløy, Alexander Indreflø 

 Lars Mork

 12

ny ÆRA 

 André Skotheim, Mads André Værnes, Marius Rise, Lars Ivar Moldskred, Are Olav Riise, Robin Shroot, Bernt Aage Ulstein, Johs Chr. Riise

 Are Olav Riise

 13

TyrannoSuarez-Rex

 Kevin Øvrelid, Emil Vartdal Hareide, Akileswaran Thuraisingam, Åge Karlsen, Arthur Hareide, Leonard Roos, Sanjey Surendiran

 Emil V. Hareide

 14

Kvil dej 

 Joachim Røyset, Øyvind Hagen, Arild Hånes, Kevin Aarvik Hestholm, Fredrik Muren, Lasse Leirstad, Nikolai Røyset

 Nikolai Røyset

 15

O2-snapparane 

Ulrich Kurseth, Torstein Holstad Sivertsen, Karsten Warholm, Sander Kanestrøm, Joakim Sundgot Gustavsen, Håvard Bolstad Banne, Georg Rise Gaasø, Martinus Røyset Bakken, Jan Kristian Korsnes 

 Torstein Holstad Sivertsen

 16

Holemix 

Eiliv-Tore Howlid, Hallvard Holstad Møller, Joar Holstad Møller, Simon Holstad Grimstad, Mathias Holstad Grimstad, Magnus Holstad, Bård Holstad Grimstad, Svenn-Erik Holstad Warholm, Lars Roar Holstad

 Svenn-Erik Holstad Warholm

 17

 Nederlaget

 Ajeevan Amirthalingam, Markus Gjerde, Isak Haanes, Gustav Bjørlykke, Sveinung Tilseth, Jon Andre Skarshaug

 Gustav Bjørlykke

 18

X ÆRA 

 Audun Scheide, Bjørnar Sunde Gjerde, Henrik Grimstad, Harald Åsland Riise, Georg Aursnes, Olav Andre Hofset Ulstein, Asgeir Aursnes

 Olav Andre Hofset Ulstein

 19

 7førr Ullensvang

 William "Fuzzkins" Fjørtoft, Sigve "Swiggy" Strand, Nikolai "Poo Poo" Hatløy, Jonas "Lord Cream Puff" Brandal, Johannes "Puppy Love" Sundgot, Isak "Snugglebear" Kristoffersen, Jacob "Captn Twinkie" Almli

 Jacob S. Almli

 20

Krædene 

 Karl Johan Storekræda Fjelle, Frank Robert Moldskred, Christian Åsmo, Kim Lillebø, Peter Andreas Brandal, Ørjan Yri, Stian Garnes, Peter Paus

 Frank Robert Moldskred

 21

 Real Gåsneset

 Solomon Jacobs, Sahle Anbesajer, Robel Semere, Mussie Sium, Samuel Michel, Robel Etfsah, Efrem Fkadu, Milkias Bereket

 Anne-Marie Saunes Overå

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar