Resultat innleiande spel

09.00

Herre E

Brokj

Tam IL 2

4-0

09.15

Herre E

Jalle

Gårsdagens fotballhelta

2-1

09.30

Ungdom

Hareid 97

Boksebretten han k

1-12

09.48

Ungdom

El Diablos

Solgutane

3-1

10.06

Herre E

Bizim Takim

Brokj

0-6

10.21

Herre E

Tam IL 2

Jalle

1-2

10.36

Ungdom

Hareid 97

El Diablos

1-12

10.54

Ungdom

Boksebretten has k

Solgutane

4-3

11.12

Herre E

Gårsdagens fotballhelta

Brokj

0-5

11.27

Herre E

Tam IL 2

Bizim Takim

2-1

11.42

Ungdom

Hareid 97

Solgutane

0-14

12.00

Herre E

Brokj

Jalle

1-1

12.15

Herre E

Gårsdagens fotballhelta

Bizim Takim

3-0

12.30

Ungdom

El Diablos

Boksebretten has k

4-3

12.48

Herre E

Tam IL 2

Gårsdagens fotballhelta

1-3

13.03

Herre E

Jalle

Bizim Takim

4-2

13.18

Damer

Carro e?

Saud

10-0

13.36

Herre A

;)

Småstressa

4-1

13.54

Herre A

Pina det grætt

Holemix

0-4

14.12

Damer

Saud

Holemix

3-4

 

 

 

 

14.30

Herre D

Gylne tider

A-team

9-3

14.48

Herre D

Zagros FC

Where`s Waldo?

1-5

15.06

Herre A

;)

Pina det grætt

9-0

15.24

Herre A

Småstressa

Holemix

5-3

15.42

Damer

Holemix

Carro e?

0-8

16.00

Herre D

Gylne tider

Zagros FC

7-1

16.18

Herre D

A-team

Where`s Waldo

2-7

16.36

Herre A

;)

Holemix

2-2

16.54

Herre A

Pina det grætt

Småstressa

1-8

17.12 Herre C Dryppenasene Stækt kræde-rogn 5-0

17.30

Herre D

Gylne tider

Where`s Waldo

3-1

17.48

Herre D

A-team

Zagros FC

1-3

18.06

Herre C

Dryppenasene

Il Tulipo Nero

0-7

18.24

Herre C

Stækt kræde-rogn

Camorra

0-4

18.42

Herre B

Bazinga

The Flood

2-1

19.00

Herre B

Tam IL 1

Young Guns

2-1

19.18

Herre C

Dryppenasene

Camorra

1-2

19.36

Herre C

Stækt kræde-rogn

Il Tulipo Nero

0-7

 

 

 

 

19.54

Herre B

Bazinga

Tam IL 1

2-2

20.12

Herre B

The Flood

Young Guns

6-2

 

 

 

 

 

20.30

Herre C

Camorra

Il Tulipo Nero

3-3

20.48

Herre B

Bazinga

Young Guns

5-2

21.06

Herre B

Tam IL 1

The Flood 0-1

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar