Kampprogrammet

Her er kampprogrammet, oppdatert sist 17. desember klokka 00.07. 
Gjer vel i å sei frå om du finn feil i programmet (NB. For seint å komme med ønsker om å spele då og då...)

Dag 1

Alle kampar 15 minutt, sett vekk frå pulje E med fem lag, der er det 12 minutts kampar.

Tid

Pulje

Lag

Lag

Resultat

09.00

Herre E

Brokj

Tam IL 2

 

09.15

Herre E

Jalle

Gårsdagens fotballhelta

 

09.30

Ungdom

Hareid 97

Boksebretten han k

 

09.48

Ungdom

El Diablos

Solgutane

 

10.06

Herre E

Bizim Takim

Brokj

 

10.21

Herre E

Tam IL 2

Jalle

 

10.36

Ungdom

Hareid 97

El Diablos

 

10.54

Ungdom

Boksebretten has k

Solgutane

 

11.12

Herre E

Gårsdagens fotballhelta

Brokj

 

11.27

Herre E

Tam IL 2

Bizim Takim

 

11.42

Ungdom

Hareid 97

Solgutane

 

12.00

Herre E

Brokj

Jalle

 

12.15

Herre E

Gårsdagens fotballhelta

Bizim Takim

 

12.30

Ungdom

El Diablos

Boksebretten has k

 

12.48

Herre E

Tam IL 2

Gårsdagens fotballhelta

 

13.03

Herre E

Jalle

Bizim Takim

 

13.18

Damer

Carro e?

Saud

 

13.36

Herre A

;)

Småstressa

 

13.54

Herre A

Pina det grætt

Holemix

 

14.12

Damer

Saud

Holemix

 

 

 

 

 

14.30

Herre D

Gylne tider

A-team

 

14.48

Herre D

Zagros FC

Where`s Waldo?

 

15.06

Herre A

;)

Pina det grætt

 

15.24

Herre A

Småstressa

Holemix

 

15.42

Damer

Holemix

Carro e?

 

16.00

Herre D

Gylne tider

Zagros FC

 

16.18

Herre D

A-team

Where`s Waldo

 

16.36

Herre A

;)

Holemix

 

16.54

Herre A

Pina det grætt

Småstressa

 

17.12 Herre C Dryppenasene Stækt kræde-rogn

17.30

Herre D

Gylne tider

Where`s Waldo

 

17.48

Herre D

A-team

Zagros FC

 

18.06

Herre C

Dryppenasene

Il Tulipo Nero

 

18.24

Herre C

Stækt kræde-rogn

Camorra

 

18.42

Herre B

Bazinga

The Flood

 

19.00

Herre B

Tam IL 1

Young Guns

 

19.18

Herre C

Dryppenasene

Camorra

 

19.36

Herre C

Stækt kræde-rogn

Il Tulipo Nero

 

 

 

 

 

19.54

Herre B

Bazinga

Tam IL 1

 

20.12

Herre B

The Flood

Young Guns

 

 

 

 

 

 

20.30

Herre C

Camorra

Il Tulipo Nero

 

20.48

Herre B

Bazinga

Young Guns

 

21.06

Herre B

Tam IL 1

The Flood

 

Slutt 21.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dag 2

 

 

 

 

1/8-finale og bronsefinale menn 15 min

 

 

 

 

Alle andre kampar 18 min

 

 

 

 

10.00

1/8-finale menn kamp 1

Vinnar gruppe A

Nummer 4 gruppe E

 

10.20

Kamp 2

Nummer 2 gruppe E

Nummer 3 gruppe B

 

10.40

Kamp 3

Vinnar gruppe B

Nummer 3 gruppe C

 

11.00

Kamp 4

Nummer 2 gruppe C

Nummer 2 gruppe A

 

11.20

Kamp 5

Vinnar gruppe D

Nummer 3 gruppe A

 

11.40

Kamp 6

Nummer 2 gruppe D

Nummer 2 i gruppe B

 

12.00

Kamp 7

Vinnar gruppe E

Nummer 3 gruppe D

 

12.20

Kamp 8

Vinnar gruppe C

Nummer 3 gruppe E

 

12.40

Kvartfinale menn (kamp 9)

Vinnar kamp 1

Vinnar kamp 2

 

13.05

Kvartfinale menn (kamp 10)

Vinnar kamp 4

Vinnar kamp 3

 

13.30

Kvartfinale menn (kamp 11)

Vinnar kamp 7

Vinnar kamp 5

 

13.55

Kvartfinale menn (kamp 12)

Vinnar kamp 6

Vinnar kamp 8

 

14.20

Semfinale ungdom

Lag 1 i puljespelet

Lag 4 i puljespelet

 

14.40

Semifinale ungdom

Lag 2 i puljespelet

Lag 3 i puljespelet

 

15.00

Semifinale menn

Vinnar kamp 9

Vinnar kamp 10

 

15.25

Semifinale menn

Vinnar kamp 11

Vinnar kamp 12

 

15.50

Finale ungdom

Nummer 1 i ungdomspulja

Nummer 2 i ungdomspulja

 

16.15

Finale damer

Nummer 1 i damepulja

Nummer 2 i damepulja

 

16.40

Bronsefinale menn

Tapar semifinale 1

Tapar semifinale 2

 

17.05

Finale menn

Vinnar semifinale 1

Vinnar semifinale 2

 

Ca. 17.30

PRISDRYSS

 

 

 

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar