1999, menn, resultat

1999, menn, resultat

Innleiande runde:

Gruppe A:
Ottar’s julemat – LA-8-PV 3-1
O: O Røyset, AO Riise, J Dalsøren
L: S Nedrelid

Blue Oyster – Adonis 2-1
B: R Johansen, T Sundgot
A: L Myrhol

LA-8-PV – Blue Oyster 0-2
B: OS Urke, R Johansen

Adonis – Ottar’s Julemat 1-3
A: R Grimstad
O: J Dalsøren, B Klepp, E Howlid

Adonis – LA-8-PV 3-4
A: O Vågsholm 2, R Grimstad
L: S Nupen 2, A Paus, JAG Haram

Blue Oyster – Ottar’s Julemat 4-3
B: C Hansrud 2, T Sundgot 2
O: J Dalsøren, ET Howlid

TABELL:
1. Blue Oyster
2. Ottar’s Julemat
3. LA-8-PV
4. Adonis

Gruppe B:
Oi, så enkelt å vinne – 2Sk, eller? 7-1
O: A Skotheim 5, JChr Riise, Sjølvmål
S: Sjølvmål

Sleve Roger’n & Gutta – Fucking Småmål 7-1
S: KR Moldskrd 4, J Hareide 2, T Mork
F: L Korsnes

Fucking Småmål – Oi, så enkelt… 1-5
F: JA Liaset
O: A Skotheim 4, K Moldskred

2Sk, eller? – Sleve Roger’n & Gutta 2-1
S: Ø Sæter, E Hansrud
S: T Pilskog

Oi, så enkelt.. – Sleve Roger’n & Gutta 6-4
O: AR Grimstad, A Skotheim 4, K Moldskred
S: KR Moldskred, JE  Rise,  T Pilskog 2

2sk, eller? – Fucking Småmål 4-4
S: BE Kristiansen 2, ØF Berås, Ø Sæter
F: V Holstad, L Korsnes 3

TABELL:
1. Oi, så enkelt å vinne
2. 2Sk, eller?
3. Sleve Roger’n & Gutta
4. Fucking Småmål

Gruppe C:
Mus Å Brøl – Larvene 5-0
M: S Ulstein, Ge Aursnes 3, O Rolfsrud

Badehettå – Pongos 3-4
B: D Smørdal, G Kleppe, H Bjåstad
P: T Haugland, SA Veiseth 3

Pongos – Mus Å Brøl 4-7
P: T Haugland 2, SA Veiseth
M: S Ulstein 3, Ge Aursnes 4

Larvene – Badehettå 3-6
L: ØV Myklebust, C Worren 2
B: H Bjåstad, I Seljeseth, G Kleppe 2, J Follestad 2

Mus Å Brøl – Badehettå 2-2
M: SK Skeide, Ge Aursnes
B: I Seljeseth 2

Larvene – Pongos 2-7
L: C Worren, H Røyset
P: T Haugland 2, PS Nykrem 2, SA Veiseth 3

TABELL:
1. Mus Å Brøl
2. Pongos
3. Badehettå
4. Larvene

Gruppe D:
DSSF & Co if – Alladdin Oil 5-1
D: R Hellesth, R Røyseth, R Ulfstein, Hal Møller 2
A: G Howlid

Grendacup 4ever – I Scugnizzi 1-4
G: A Aaslid
IS: E Øvrelid 4

I Scugnizzi – DSSF & Co if 1-4
IS: E Øvrelid
D: C Rogne, R Breivik, R Helleseth 2

Alladdin Oil – Grendacup 4ever 1-4
A: RI Brandal
G: A Aaslid, Ø Hovlid, KM Stennes, J Wågsholm

DSSF & Co if – Grendacup 4ever 6-1
D: A Aursnes, T Torsvik 2, R Breivik, Hal Møller, R Ulfstein.
G: Ø Hovlid

Alladdin Oil – I Scugnizzi 2-2
A: R Takseth, LR Holstad
IS: A Pepe, E Øvrelid

TABELL:
1. DSSF & Co if
2. I Scugnizzi
3. Grendacup 4ever
4. Alladdin Oil

Gruppe E:
Bjåstadgeilane Flyers – Grensesnikane 12-0
B: SA Slotterøy 2, FO Vatne, SE Bjåstad, OH Vikebakk 2, A Vikebakk 4, OP Slettebakk, D Slettebakk

Grensesnikane – No Pain 1-12
G: J Goksøyr
N: O Garnes 4, A Garnes 5, B Grimstad, R Veiseth 2

Bjåstadgeilane F – No Pain 4-2
B: OH Vikebakk, SE Bjåstad 3
N: A Garnes, O Garnes

TABELL:
1. Bjåstadgeilane Flyers
2. No Pain
3. Grensesnikane

Gruppe F:
Z – Smågutte Allstars 13-0
Z: G Televik 2, HA Riise 2, T Fredriksson 4, E Pilskog 3, M Moldskred

Berre Store Gjerde – Jomsvoll’s Sønner 4-1
B: A Pilskog 2, S Pilskog, PI Meinseth
J: KA Øvrelid

Jomsvoll’s Sønner – Z 2-7
J: K Skeide, Å Karlsen
Z: E Pilskog 2, T Fredriksson, F Gjerde, S Engen 3

Smågutte Allstars – Berre Store Gjerde 2-8
S: HF Hansen, G Ringstad
B: A Pilskog 2, S Pilskog 2, OM Pilskog, PI Meinseth, A Solevåg 2

Z – Berre Store Gjer de 9-2
Z: T Fredriksson 2, S Engen, HA Riise, M Moldskred 3, E Pilskog 2
B: PO Pilskog, PI  Meinseth

Smågutte Allstars – Jomsvoll’s Sønner 0-7
J: KA Øvrelid 2, Å Karlsen 2, O Øvrelid 3

TABELL:
1. Z
2. Berre Store Gjer de
3. Jomsvoll’s Sønner
4. Smågutte Allstars

8-delsfinaler

1. Blue Oyster – Badehettå 1-0
BO: R Johansen

2. Berre Store Gjer de – 2Sk, eller? 10-1
B: A Pilskog, S Pilskog 5, PO Pilskog 2, OM Pilskog
S: ØF Berås

3. Bjåstadgeilane Flyers – I Scugnizzi 1-2
B: OP Slettebakk
IS: F Bekkemellem, A Pepe

4. Mus Å Brøl – Sleve Roger’n & Gutta 7-1
M: Ge Aursnes, E Åkervik, T Dalsøren, T Bjåstad, O Rolfsrud, SK Skeide, Sjølvmål
S: J Hareide

5. DSSF & Co if – Jomsvoll’s Sønner 3-1
D: C Rogne, R Røyseth, R Ulfstein
J: Å Karlsen

6. Pongos – Ottar’s Julemat 3-2 esd.
P: T Haugland, SA Veiseth 2
O: ET Howlid, B Klepp

7. Z – No Pain 6-1
Z: E Pieroth, T Fredriksson, E Pilskog 2, M Moldskred 2
N: O Garnes

8. Oi, så enkelt å vinne - LA-8-PV 1-0
O: A Skotheim

Kvartfinaler

1. Blue Oyster – Berre Store Gjer de 3-2 BO: R johansen, OS Urke 2 BS: PO Pilskog, S Pilskog

2. I Scugnizzi – Mus Å Brøl 1-5
IS: E Øvrelid
M: Ge Aursnes 2, E Åkervik, PS Otterdal, O Rolfsrud

3. DSSF & Co if – Pongos 10-5
D: R Breivik 2, R Helleseth, R Ulfstein 2, Hal Møller, R Røyseth 3, Sjølvmål
P: PS Nykrem 2, T Haugland, SA Veiseth, HH Holstad

4. Z – Oi, så enkelt å vinne 2-3 esd
Z: G Televik, E Pilskog
O: K Moldskred, A Skotheim, Sjølvmål

Semifinaler

1. Mus Å Brøl – DSSF & Co if 0-1
D: R Røyseth

2. Blue Oyster – Oi, så enkelt å vinne 0-3
O: LI Moldskred, K Moldskred, A Skotheim

FINALE

1. DSSF & Co if – Oi, så enkelt å vinne 1-3
D: C Rogne
O: BÅ Ulstein, A Skotheim 2

Vinnar:
Oi, så enkelt å vinne:
Lars Ivar Moldskred, Audun Roe Grimstad, Johs Christian Riise, Bernt Åge Ulstein, Andre Skotheim, Kenneth Moldskred (Hallgeir Barstad & Raymond Sivertsen Bøe var med i innleiande gruppespel)

          Generalsponsor

   

           

             Sponsorar